Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski

Polityka prywatności | RODO

Przeniesienie i rozbudowa strony na WebwaveCMS wraz z opieką: desigmo.com.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych
Skontaktuj się z nami w sprawie pomocy
Opisz zagadnienie i pozostaw dane kontaktowe, oddzwonimy do Ciebie
KLONOWSKI INVESTMENTS S.A. 
obsługiwana przez: Kancelarie Prawną Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k.
Pomorska Filia 
Kancelarii Klonowski
w Tczewie
ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew - Stare Miasto 

telefon: +48 882 200 100
00-095 Warszawa
Plac Bankowy 2
tel. +48 22 300 89 90
fax +48 22 300 89 90 

Kontakt w sprawach nagłych:
+48 882 200 100 
kancelaria@klonowski.pl
Imię i Nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-095), przy Placu Bankowy 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora przejawiającego się w odpowiedzi na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
NASI PARTNERZY
Michael Tracy - warsztat
W czasie ponad trzech godzin warsztatów Michael Tracy przedstawi swój autorski program "Mindset Mastery". Dzięki poznaniu tych kluczowych narzędzi staniesz się bardziej skuteczny i produktywny w osobistym oraz zawodowym osiąganiu celów niż kiedykolwiek wcześniej.   
Podczas prelekcji Radosława Klonowskiego usłyszysz o drodze do sukcesu i spełnienia życia oraz opowie Ci on jak ją odnaleźć w biznesie. Będzie to dla Ciebie połączenie wiedzy, doświadczenia, praktyki, kompetencji, które staną się wiedzą i inspiracją dla Ciebie, Twojego rozwoju oraz biznesu. Poza historią poznasz zasady procesu nowoczesnej sprzedaży, dowiesz się, dlaczego sprzedaż̇ to emocje oraz zrozumiesz, że w sprzedaży cena nie jest najważniejsza, a klient jest gotowy na coś więcej. Zaznajomisz się, dlaczego zmiana mentalności przywództwa zwiększa efektywność biznesu. 

Wydarzenie to będzie bardzo wyjątkowe, albowiem obok Radosława Klonowskiego na scenie wystąpią dla Państwa: Michael Tracy, Maciej Orłoś, Jacek Walkiewicz, Artur Makieła, Joanna Kłapyta, Paweł Staworzyński, a to wszystko dzięki Brian Tracy International i Kamil Romel-Sambor.
POZWÓL SOBIE NA SUKCES
Skontaktuj się z nami
Kompleksowa obsługa z zakresu upadłości konsumenckich od zbadania zdolności upadłościowej osoby niewypłacalnej, poprzez analizę, przygotowanie wniosku, aż do całkowitego oddłużenia. Pełne wsparcie dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Podejmiemy się prowadzenia każdego rodzaju spraw upadłościowych począwszy od upadłości konsumenckich, poprzez wszelkiego rodzaju restrukturyzacje, postępowania naprawcze, włączając w to postępowania sanacyjne i przyśpieszone postępowania układowe.

Szukasz pomocy w przygotowaniu wniosku o upadłość konsumencką? Powierz to zadanie profesjonalistom.

Skontaktuj się z nami

WORLD SALES 2023
Uzyskasz 90% wiedzy merytorycznej i 10% inspiracji do rozwoju Twojego i Twojego biznesu oraz potężną dawkę motywacji, aby wznosić swoją sprzedaż do maksimum.
Wysłuchasz 8 Mówców - praktyków sprzedaży, ekspertów branżowych, którzy przekażą Ci innowacyjne narzędzia biznesowe oraz najnowsze światowe trendy, które można wdrożyć w wielu branżach dedykowanych zarówno małym, jak i średnim oraz dużym firmom. 
Każda osoba, każdy uczestnik to możliwość owocnego networkingu i wymiany praktycznych doświadczeńt.

Szybki kontakt:

Szukasz inspiracji?
Pozostaw Twój numer telefonu oddzwonimy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wysyłając numer telefonu wyrażasz zgodę na otrzymanie za pośrednictwem telefonu oferty  podmiotu tworzącego i współpracującego z Klonowski Investments S.A.

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

od 2001 dla Was

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

608 500 100