608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Powrót do strony głównej

Powrót do artykułów

13 sierpnia 2022

Adwokat Nowy Targ – Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Nowy Targ

Kancelaria prawna Klonowski, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. Podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria prawna Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na miejsce zdarzenia, na terenie całej Polski.

 

Adwokat Nowy Targ – Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Nowy Targ

Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju spraw przed sądami wszystkich instancji, w tym także przed Sądem Rejonowym w Nowym Targu, Sądem Okręgowym w Nowym Sączu, Sądem Apelacyjnym w Krakowie, jak i Sądem Najwyższym w Warszawie. Prowadząc Kancelarię Prawną Adwokatów i Radców Prawnych w Nowym Tagu pomogliśmy już wielu mieszkańcom Nowego Targu i gminy Nowy Targ rozwiązać ich problemy z prawem.

 

Radca Prawny Nowy Targ

 

W zespole Kancelarii posiadamy także radców prawnych. Radcowie prawni posiadają tożsame uprawnienia jak adwokaci w zakresie reprezentacji przed sądami oraz doradztwa prawnego. Nasi radcowie prawni posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych i rodzinnych (rozwody, podziały majątku, alimenty, kontakty z dziećmi, władza rodzicielska, uprowadzenia rodzicielskie, adopcja, opieka, kuratela), a także spraw administracyjnych.

 

Kancelaria Prawna Nowy Targ

 

O to, aby została stwierdzona nieważność ślubu kościelnego, może wnioskować każda osoba W ramach Kancelarii Prawnej stawiamy na pracę zespołową. Dzięki współpracy naszych doświadczonych prawników jesteśmy w stanie podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. To nas motywuje do dalszej ciężkiej pracy i rozwoju.

 

Dobry Adwokat Nowy Targ

 

W przypadku skomplikowanych problemów prawnych rozsądnie jest skorzystać z usług Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych. Dobry adwokat jest w stanie sumiennie przeanalizować sprawę oraz ocenić szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia. Takie podejście do sprawy zwiększa szanse na uzyskanie korzystnego wyroku oraz pozwala na oszczędności w zakresie zbędnych kosztów jej prowadzenia.

 

Skuteczny Radca Prawny Nowy Targ

 

Atutem Radców Prawnych w Nowym Tagu pracujących w Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych jest połączenie wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim pracy w stałym, młodym i kreatywnym kilkunastoosobowym zespole adwokatów, radców prawnych i aplikantów adwokackich oraz radcowskich, którzy z zaangażowaniem i odwagą podejmują się pomocy prawnej w rozwiązaniu niemalże każdego problemu prawnego mieszkańców Nowego Targu i Gminy Nowy Targ oraz okolic. Nie boimy się wyzwań. Jeśli nie będziemy w stanie obsłużyć danego zadania, postaramy się polecić Państwu właściwy podmiot, inną specjalizującego się w danym zagadnieniu eksperta, względnie zaprosić do współpracy specjalistów z innych dziedzin. Nasi Radcowie Prawni w Nowym Targu podejmują się prowadzenia każdej sprawy. 

 

Prawnik Nowy Targ

 

Nasi prawnicy w Nowym Tagu lubią rozwiązywać problemy. Staramy się konstruować zespół naszych ekspertów w taki sposób, aby każdy z nich uzupełniał się wiedzą i doświadczeniem. To przekłada się na sukcesy naszych klientów. O jakości naszych prawników w Nowym Tagu świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów. Chętnie pomożemy także Tobie!

 

Adwokat Nowy Targ rozwiązujący problemy

 

Dla wszystkich mieszkańców Nowego Targu i gminy Nowy Targ oraz całej Polski uruchomiona pozostaje całodobowa pomoc prawna. Wysyłając SMS24 na numer +48 608 500 100 z Twoim problemem, możesz mieć pewność że adwokat, radca prawny z Kancelaria prawnej Klonowski skontaktuje się z Tobą niezwłocznie by udzielić Ci pomocy prawnej.

 

Mecenas Nowy Targ

 

Nasza Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych w Nowy Targ podejmuje się prowadzenia każdej sprawy.

 

 

 

 

 

Radosław Klonowski

wspólnik zarządzający Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k.

upadłość konsumencka, układ konsumencki, upadłość przedsiębiorcy, sprawy restrukturyzacyjne i upadłościowe

 

Kancelaria prawna Klonowski

tel. +48 22 300 89 89

kom. +48 794 470 000

kom. +48 882 200 100

SMS24: +48 608 500 100

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski