608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

Wysyłając numer telefonu wyrażasz zgodę na otrzymanie za pośrednictwem telefonu oferty

podmiotu tworzącego i współpracującego z Kancelaria Klonowski

Zostaw swój numer - ODDZWONIMY

Aby bezpłatnie zweryfikować czy otrzymałeś zaniżoną kwotę odszkodowania i czy możesz uzyskać dopłatę skontaktuj się z nami, nasi prawnicy i rzeczoznawcy sprawdzą czy nie otrzymałeś zbyt niskiej kwoty.

POLSKA AKCJA WERYFIKACJI ODSZKODOWAŃ

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Miałeś ważną polisę ubezpieczeniową OC lub AC

Nie zawarłeś ugody i nie zgadzasz się z decyzją ubezpieczyciela

Miałeś stłuczkę lub wypadek w przeciągu ostatnich 3 lat

Sprawdź kiedy możesz starać się o dodatkowe pieniądze z odszkodowania?

FAKTY

Sprawdź za darmo czy należą Ci się dodatkowe pieniądze

Według statystyk kancelarii i departamentów odszkodowawczych ponad 94% wypłacanych w Polsce odszkodowań jest zaniżonych. Bezprawne zaniżanie odszkodowań przez ubezpieczycieli jest problemem ogólnokrajowym, w którym nasza Kancelaria pomaga wszystkim poszkodowanym. To znaczy, że najprawdopodobniej powinieneś odebrać dodatkowe pieniądze, które w świetle prawa po prostu należą do Ciebie. W ramach trwającej Polskiej Akcji Weryfikacji Odszkodowań nasza Kancelaria prawnie zweryfikuje wydane przez ubezpieczyciela decyzje, przeliczy Twoją szkodę, a Ty zupełnie za darmo sprawdzisz, jaka dopłata Ci się należy.

SKORZYSTAJ

Z POMOCY SPECJALISTÓW

Akcja Weryfikacji Odszkodowań naszej Kancelarii rozpoczęła się z inicjatyw prawników i rzeczoznawców działających w największych polskich firmach zajmujących się pomocą poszkodowanym przy zaniżonych odszkodowaniach. Porozmawiaj odnośnie Twojej szkody i w ramach akcji dowiedz się, jak najprościej skorzystać z pomocy specjalistów i odzyskać należne pieniądze. Nasza Kancelaria oferuje Ci zawsze bezpłatną analizę sprawy odszkodowawczej, minimum formalności i obsługę prawną na najwyższym poziomie. Wspólnie odzyskamy od ubezpieczyciela zaniżone Twoje pieniądze.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące i współpracujące z Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o.. Mamy siedzibę w Warszawie przy Plac Bankowy 2. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas pisząc list pod adres Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o., Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa z dopiskiem "Moje dane osobowe IODO". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

© 2022 Polska Akcja Weryfikacji Odszkodowań

Partnerem akcji jest Kancelaria Klonowski

Podaj Imię
Podaj Nazwisko
Podaj adres e-mail
Podaj Twój nr telefonu
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie daj się ubezpieczycielom,

weź sprawy w swoje ręce!

Zweryfikuj za darmo kosztorys ubezpieczyciela i decyzję w Twojej sprawie, razem z nami uzyskaj dodatkowe pieniądze. Z nami dopłata do odszkodowań jest bezpłatna i szybka dla Ciebie. Pieniądze nawet w 24h!

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski