608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Wysyłając numer telefonu wyrażasz zgodę na otrzymanie za pośrednictwem telefonu oferty  podmiotu tworzącego i współpracującego z Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Pozostaw Twój numer telefonu oddzwonimy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szukasz pomocy?

Szybki kontakt:

Każda niewypłacalność to inna historia. System oddłużenie niewypłacalnej osoby nie akceptuje błędów osób, które działają na własną rękę. Z nami przygotujesz się upadłości i przeprowadzisz ją zgodnie z dobrodziejstwem systemu prawnego, który umożliwi Ci oddłużenie i nowy start.

Stałeś się niewypłacalny i nie jesteś w stanie sprostać zaciągniętym zobowiązaniom? Zespół naszej Kancelarii zrobi wszystko, by Ci pomóc. Pamiętaj, że błędy osób niewypłacalnych oznaczają utratę szans na oddłużenie. Sprawdź swoją zdolność upadłościową i skorzystaj z upadłości konsumenckiej powierzając

Oddłużenie. Z nami zacznij od nowa.

Interesuj Cię ratunek i pomoc prawna dla osób niewypłacalnych? Zastanawiasz się jak ogłosić upadłość konsumencką?

Upadłość Konsumencka

Skontaktuj się z nami

Szukasz pomocy w przygotowaniu wniosku o upadłość konsumencką? Powierz to zadanie profesjonalistom.

Kompleksowa obsługa z zakresu upadłości konsumenckich od zbadania zdolności upadłościowej osoby niewypłacalnej, poprzez analizę, przygotowanie wniosku, aż do całkowitego oddłużenia. Pełne wsparcie dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Podejmiemy się prowadzenia każdego rodzaju spraw upadłościowych począwszy od upadłości konsumenckich, poprzez wszelkiego rodzaju restrukturyzacje, postępowania naprawcze, włączając w to postępowania sanacyjne i przyśpieszone postępowania układowe.


Skontaktuj się z nami

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

PRAWNY RATUNEK DLA NIEWYPŁACALNYCH

Kancelaria udziela pomocy prawnej na każdym etapie postępowania. Nasze usługi świadczymy zarówno wobec osób rozważających ogłoszenie upadłości, jak i będących w procesie upadłości konsumenckich. Dbamy o cały tok prowadzenia postępowania począwszy od zbadania zdolności upadłościowej każdego niewypłacalnego, poprzez indywidualną analizę każdego przypadku, przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości oraz reprezentację konsumenta przed sądem upadłościowym, aż do momentu oddłużenia.

Podejmiemy się prowadzenia każdej zleconej nam sprawy. Nasze usługi świadczymy także online. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, Europy i regiony Morza Bałtyckiego. Reprezentujemy dłużników i wierzycieli na każdym etapie postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego włącznie z postępowaniami likwidacyjnymi świadcząc wszechstronne usługi prawne na każdym etapie postępowania.  

Zakres usług

NASI PARTNERZY

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-095), przy Placu Bankowy 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora przejawiającego się w odpowiedzi na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Imię i Nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

00-095 Warszawa

Plac Bankowy 2

tel. +48 22 398 77 11

fax +48 22 398 74 47 


Kontakt w sprawach nagłych:

+48 882 200 100 

kancelaria@klonowski.pl

Pomorska Filia 

Kancelarii Klonowski

w Tczewie

ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1

83-110 Tczew - Stare Miasto 


telefon: +48 882 200 100

Międzynarodowa Kancelaria

Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

KRS 0000719132

NIP 5252740443

Opisz nam swój problem i pozostaw dane kontaktowe, oddzwonimy do Ciebie

Skontaktuj się z nami w sprawie pomocy

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski