Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski

Polityka prywatności | RODO

Przeniesienie i rozbudowa strony na WebwaveCMS wraz z opieką: desigmo.com.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych
Skontaktuj się z nami w sprawie pomocy
Opisz nam swój problem i pozostaw dane kontaktowe, oddzwonimy do Ciebie
Międzynarodowa Kancelaria
Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o.
KRS 0000719132
NIP 5252740443
Pomorska Filia 
Kancelarii Klonowski
w Tczewie
ul. Jarosława Dąbrowskiego 21/1
83-110 Tczew - Stare Miasto 

telefon: +48 882 200 100
00-095 Warszawa
Plac Bankowy 2
tel. +48 22 398 77 11
fax +48 22 398 74 47 

Kontakt w sprawach nagłych:
+48 882 200 100 
kancelaria@klonowski.pl
Imię i Nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-095), przy Placu Bankowy 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora przejawiającego się w odpowiedzi na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
NASI PARTNERZY
Zakres usług
Podejmiemy się prowadzenia każdej zleconej nam sprawy. Nasze usługi świadczymy także online. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, Europy i regiony Morza Bałtyckiego. Reprezentujemy dłużników i wierzycieli na każdym etapie postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego włącznie z postępowaniami likwidacyjnymi świadcząc wszechstronne usługi prawne na każdym etapie postępowania.  
Kancelaria udziela pomocy prawnej na każdym etapie postępowania. Nasze usługi świadczymy zarówno wobec osób rozważających ogłoszenie upadłości, jak i będących w procesie upadłości konsumenckich. Dbamy o cały tok prowadzenia postępowania począwszy od zbadania zdolności upadłościowej każdego niewypłacalnego, poprzez indywidualną analizę każdego przypadku, przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości oraz reprezentację konsumenta przed sądem upadłościowym, aż do momentu oddłużenia.
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
PRAWNY RATUNEK DLA NIEWYPŁACALNYCH
Skontaktuj się z nami
Kompleksowa obsługa z zakresu upadłości konsumenckich od zbadania zdolności upadłościowej osoby niewypłacalnej, poprzez analizę, przygotowanie wniosku, aż do całkowitego oddłużenia. Pełne wsparcie dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Podejmiemy się prowadzenia każdego rodzaju spraw upadłościowych począwszy od upadłości konsumenckich, poprzez wszelkiego rodzaju restrukturyzacje, postępowania naprawcze, włączając w to postępowania sanacyjne i przyśpieszone postępowania układowe.

Szukasz pomocy w przygotowaniu wniosku o upadłość konsumencką? Powierz to zadanie profesjonalistom.

Skontaktuj się z nami

Upadłość Konsumencka
Oddłużenie. Z nami zacznij od nowa.
Interesuj Cię ratunek i pomoc prawna dla osób niewypłacalnych? Zastanawiasz się jak ogłosić upadłość konsumencką?
Stałeś się niewypłacalny i nie jesteś w stanie sprostać zaciągniętym zobowiązaniom? Zespół naszej Kancelarii zrobi wszystko, by Ci pomóc. Pamiętaj, że błędy osób niewypłacalnych oznaczają utratę szans na oddłużenie. Sprawdź swoją zdolność upadłościową i skorzystaj z upadłości konsumenckiej powierzając
Każda niewypłacalność to inna historia. System oddłużenie niewypłacalnej osoby nie akceptuje błędów osób, które działają na własną rękę. Z nami przygotujesz się upadłości i przeprowadzisz ją zgodnie z dobrodziejstwem systemu prawnego, który umożliwi Ci oddłużenie i nowy start.

Szybki kontakt:

Szukasz pomocy?
Pozostaw Twój numer telefonu oddzwonimy:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wysyłając numer telefonu wyrażasz zgodę na otrzymanie za pośrednictwem telefonu oferty  podmiotu tworzącego i współpracującego z Międzynarodowa Kancelaria Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o.

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

od 2001 dla Was

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

608 500 100