608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Franczyza

Dzięki naszej działalności dodajemy skrzydeł nowym podmiotom prawnym. Dołącz do nas i rozwijaj swoją kancelarię z naszym Brandem. Zapewniamy pomoc na początku drogi jak również w trakcie współpracy.

ZOBACZ JAK ODNIEŚĆ SUKCES I PROWADZIĆ DOCHODOWY BIZNES JEDNOCZEŚNIE POMAGAJĄC KLIENTOM W KAŻDYM CZASIE

TCZEW

ul. Łazienna 14/1

83-110 Tczew

tel. +48 887 200 100

sms24: +48 608 500 100

e-mail: kancelatia@klonowski.pl

 

TCZEW

 

ul. Łazienna 14/1

83-110 Tczew

tel. +48 58 329 80 06

kom. +48 794 470 000

e-mail: tczew@klonowski.pl

 

Każdy franczyzobiorca na start poza bagażem naszego doświadczenia i całodobowej dyspozycyjności otrzyma: 

 

  • kompleksowa pomoc w zakresie otwarcia placówki Kancelarii Klonowski

  • know-how Kancelarii Klonowski

  • dostęp do CRM

  • wsparcie w bieżącym prowadzeniu Oddziału

  • kompleksowy system szkoleń

  • opiekę zarządu Kancelarii, dyrektora sieci sprzedaży oraz koordynatorów

 

Model franczyzy Kancelaria Klonowski 24h został oparty na najlepszych wzorcach, a płaska struktura organizacyjna zapewnia bardzo dużą szybkość reakcji i decyzyjność po stronie franczyzobiorców. Doświadczenia twórców modelu przekładają się na sprecyzowane koncepcje zarządzania siecią sprzedaży oraz kładą nacisk na strukturalny rozwój franczyzobiorców. Możliwości rozwoju działalności franczyzobiorców zostały określone już na etapie tworzenia modeli współpracy i wraz ze zwiększaniem liczby placówek powstawać będą struktury regionalne. Do współzarządzania tymi strukturami zostaną zaproszeni franczyzobiorcy, którzy najlepiej rozwiną swoją działalność na podległym im terenie i będą chcieli podzielić się swoim doświadczeniem operacyjnym z przedsiębiorcami dopiero rozpoczynającymi współpracę z Kancelarią Klonowski. Ze względu na podział placówek franczyzowych na Franczyzę Optimum Start i Franczyzę Premium Plus, możliwości współpracy dotyczą również przedsiębiorców mających swoją siedzibę w miastach powyżej 20 tysięcy mieszkańców.

FRANCZYZA

Nowe możliwości dzięki franczyzie w Kancelarii prawnej Klonowski. 

 

Sprzedaż i obsługa klienta nie jest dla Ciebie ani straszna ani obca. Nie boisz się sukcesu. A może pracujesz w branży finansowej, ubezpieczeniowej, pośrednictwa nieruchomości, jesteś przedstawicielem handlowym i poszukujesz dodatkowego źródła dochodu? Posiadasz klientów, którzy mają problemy prawne, potrzebują pomocy prawnej, poszukują skutecznego, rzetelnego i doświadczonego prawnika, ich biznes wymaga obsługi prawnej, albo potrzebują oni doraźnej pomocy prawnej a Ty nie jesteś w stanie obsłużyć ich ze względu na to iż nie jesteś prawnikiem? Jeśli tak jak my wierzysz, że realna pomoc klientom, która pozwala jednocześnie uzyskać dochód, to sytuacja idealna – w takim razie zapraszamy Cię do współpracy. Poznaj nasz system partnerski i sprawdź, jak możesz uzyskać dodatkowe źródło dochodu lub stać się franczyzobiorcą i prowadzić oddział Kancelarii Klonowski w swoim miejscowości w ramach Franczyzy Premium Plus.

ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO BIZNESU

Kancelaria prawna Klonowski i spółki prawne Grupy Klonowski świadczą wszechstronne usługi prawne, zarówno w zakresie spraw prowadzonych przed sądami i innymi organami orzekającymi, jak i bieżącej, profesjonalnej obsługi prawnej. 


Kancelaria prawna Klonowski, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. Podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria prawna Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia, na terenie całej Polski. Tworzymy zespół ekspertów indywidualnie dostosowanych do sprawy, zapewniając najwyższej klasy obsługę prawną. Kancelaria prawna Klonowski tworzy jeden z najsilniejszych zespołów prawnych w kraju.


Kancelaria prawna Klonowski łączy w sobie tradycyjny model biznesowy z działaniami online. Kancelaria Klonowski 24h to możliwość działania w prestiżowej branży, która daje olbrzymie możliwości rozwoju oraz satysfakcję finansową.

U nas realna pomoc klientom, łączy się z uzyskiwaniem atrakcyjnego dochodu. 

NASZE ODDZIAŁY

NASZA FRANCZYZA

Kontakt

od 10:00 do 17:00 :

Zapraszamy do kontaktu

Kreujemy silne Marki

Razem tworzymy silną markę

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski