608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Powrót do strony głównej

WINDYKACJA

Międzynarodowa windykacja z udziałem najlepszych specjalistów,
strategia prowadzenia sprawy sukcesem w każdym zleceniu.

Nasza kancelaria windykacyjna Wolves Debts z uszanowaniem podchodzi do wieloletnich praktyk w zarządzaniu wierzytelnościami, chcąc potwierdzić tym samym dbałość o normy prawa i etyki w zakresie oferowanych usług. Powierzając nam swoją sprawę, możesz mieć pewność, że podejdziemy do niej w indywidualny sposób. To zwiększy skuteczność podejmowanych działań i sprawi, że szybciej odzyskasz swoje środki. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i oczekiwania ze strony naszych Klientów, chcąc dopasować zakres i sposób świadczonych usług do ich oczekiwań.

 

Nie ograniczamy się jedynie do typowych procedur prawnych, ale przede wszystkim kładziemy nacisk na rozwiązanie sprawy na drodze polubownej poprzez prowadzenie negocjacji. Wykorzystujemy przy tym sprawdzone i bezpieczne techniki perswazji, które skutkują odzyskaniem należności przez naszych Klientów – przy zachowaniu dobrych relacji z parterami handlowymi.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę monitoringu, windykacji należności, zapobiegania zadłużeniu, kupna wierzytelności, inkasso należności oraz kompleksowej obsługi wierzytelności włącznie z wszechstronnymi usługami odzyskania roszczeń, umożliwiającymi również obciążenie dłużnika kosztami postępowania.

" Jesteśmy specjalistami w zakresie Prawa. Przemawia za nami doświadczenie i rzetelność "

Usługi

Szybko i skutecznie przeprowadzimy windykacje Twoich należności. Dbamy przy tym o zachowanie dobrych relacji pomiędzy stronami sporu. Oferujemy całościowe postępowanie windykacji obejmujące działania:


Polubowne.
Przedsądowe.
Sądowe.
Egzekucyjne.
Po egzekucyjne oraz karne.

 

Czas odgrywa decydująca rolę – im szybciej profesjonalna kancelaria windykacyjna zajmie się monitorowaniem Twoich płatności, tym większe szanse, że zostaną one spłacone bez konieczności podejmowania działań prawnych.

Klienci Kancelarii Wolves Debts otrzymują pieczęć prewencyjną do bezpłatnego użytkowania. Dzięki temu sam możesz informować swoich kontrahentów o tym, gdzie skierujesz sprawę, jeśli faktura nie zostanie zapłacona na czas.

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski