608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Dla Biznesu

Jutro zaczyna się dziś.

Dla Biznesu

Executive and life coaching.

Począwszy od definiowania strategii firmy poprzez reorganizacje przedsiębiorstwa i zarządzanie finansami, aż po zarządzanie kapitałem ludzkim oraz projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. W naszej pasji zarządzania, w której zajmujemy się między innymi szeroko pojętym doradzaniem podmiotom gospodarczym nasi klienci odnajdują wiele korzyści dla siebie i swoich firm.

CONSULTING

W wyniku fuzji powstaje, jako osobny podmiot prawny, zupełnie nowa spółka, która zachowuje porównywalne prawa, lecz może dzięki odpowiedniemu doradztwu i strategii zyskać oraz optymalizować szereg procesów.  

FUZJE

I PRZEJĘCIA

Definiujemy i wdrażamy strategie korporacyjne oraz zarządzamy jej etapami realizacji i rozwojem. 

DORADZTWO

STRATEGICZNE

Coaching z nami to budowa własnej marki, odkrywanie talentów, przywództwo, rewitalizacja pasji i tożsamości. W inspirującej i wyjątkowej współpracy z nami odkryjesz własny potencjał i unikalność. Prowadzimy profesjonalne szkolenia otwarte, jak i zamknięte przeznaczone dla firm oraz instytucji, które są początkiem sukcesu każdego przedsiębiorstwa. 

COACHING I SZKOLENIA

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe doradztwo korporacyjne dla spółek, w tym obsługę ich bieżącej działalności, szeroko rozumiany consulting oraz wszechstronną reprezentację procesową.

 

DORADZTWO KORPORACYJNE

Wdrożony efekt synergii oznacza, że w przedsiębiorstwie doszło do zwiększenia korzyści wewnętrznych - firmowych, co wprost przekłada się na rozwój i dynamiczny wzrost przedsiębiorstwa.

ZARZĄDZANIE

PRZEDSIĘBIORSTWEM

Inwestowanie, analiza kondycji finansowe firmy oraz konieczność zewnętrznego finansowania to codzienność przedsiębiorców.

Oferta Kancelarii prawnej Klonowski skierowana jest do indywidualnych przedsiębiorców oraz spółek. Obejmuje stałą współpracę i doraźną pomoc w pojedynczych zagadnieniach.Celem uniknięcia negatywnych konsekwencji prawnych, wielokrotnie bardzo kosztownych, zapewnienia ochrony swoich interesów, jak również wzmocnienia swojej pozycji nasi klienci najcześciej powierzają nam stałą obsługę prawną, która pozwala uniknąć wszelkich komplikacji. 

DORADZTWO

FINANSOWE

OBSŁUGA PRAWNA

Kontakt

od 10:00 do 17:00 :

Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski