Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski

Polityka prywatności | RODO

Przeniesienie i rozbudowa strony na WebwaveCMS wraz z opieką: desigmo.com.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Strategiczne doradztwo biznesowe

Kreujemy silne Marki

Zapraszamy do kontaktu

od 10:00 do 17:00 :

Kontakt

DORADZTWO STRATEGICZNE

POŚREDNICTWO

STRATEGICZNE

Definiujemy i wdrażamy strategie korporacyjne oraz zarządzamy jej etapami realizacji i rozwojem Żyjemy w dobie innowacyjnej, zintegrowanej globalnie gospodarce, w coraz większym stopniu opartej na analizie i wykorzystaniu dużych zbiorów danych (big data). Stoimy u progu czwartej rewolucji przemysłowej, która nieodmiennie wprowadzi wąską specjalizację, jak i w jedno połączy oddzielne dotychczas sfery: fizyczną, cyfrową, biologiczną. W naszym podejściu do doradztwa strategicznego te ww. uwarunkowania stanowią dla nas punkt odniesienia w budowaniu strategii, która pozwoli przedsiębiorstwu nie pozostawać w tyle.
Strategiczne partnerstwo biznesowe jest kluczem do osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników i rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

SZKOLENIA

Odpowiadając na potrzeby klientów przygotowujemy szytą na miarę ofertę dedykowanych, zamkniętych seminariów, indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta.

ROZWIĄZANIA BIZNESOWE

Pomagamy naszym klientom zredukować koszty i zwiększyć efektywność prowadzonych przedsięwzięć. Każde zlecenie poprzedzamy dogłębną analizą i diagnostyką problemu, opracowując cel i plan oraz działania naprawcze o ile zachodzi taka potrzeba. Zlecenia zazwyczaj realizowane są w kilku etapach, zakończonych szerokorozumianym wprowadzeniem.

 

EKSPORT / IMPORT

Pośrednictwo przy eksporcie i imporcie produktów bądź usług między krajami Europy i Świata włącznie z budową sieci zbytu oraz obsługą prawną jest kluczem napędowym każdego przedsięwzięcia. 

COACHING

Interaktywny proces rozwoju, poprzez połączenie metod związanych z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu. Osiągnijmy wspólnie Twoje cele zaczynając od zmian własnych. 

PROJEKTY UE

Z nami uzyskanie dotacji na rozwój firmy z Unii Europejskiej włącznie z doradztwem przy ich wyborze, sporządzeniem wniosków i obsługą nie jest tak skomplikowane jak Ci się dotychczas wydawało.

NASZE USŁUGI

Consulting

Pracując dla różnych firm, przy różnych projektach i na różnych kontynentach wciąż poszerza się grono Twoich znajomych oraz kontaktów biznesowych.

Zapewnij sobie z nami niesamowitą szybkość rozwoju.

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

od 2001 dla Was

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

608 500 100