608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Consulting

Pracując dla różnych firm, przy różnych projektach i na różnych kontynentach wciąż poszerza się grono Twoich znajomych oraz kontaktów biznesowych.

Zapewnij sobie z nami niesamowitą szybkość rozwoju.

NASZE USŁUGI

Z nami uzyskanie dotacji na rozwój firmy z Unii Europejskiej włącznie z doradztwem przy ich wyborze, sporządzeniem wniosków i obsługą nie jest tak skomplikowane jak Ci się dotychczas wydawało.

PROJEKTY UE

Interaktywny proces rozwoju, poprzez połączenie metod związanych z psychologią, realizowaniem procesu decyzyjnego do zaspokajania potrzeb, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania, osiągnięcia celu. Osiągnijmy wspólnie Twoje cele zaczynając od zmian własnych. 

COACHING

Pośrednictwo przy eksporcie i imporcie produktów bądź usług między krajami Europy i Świata włącznie z budową sieci zbytu oraz obsługą prawną jest kluczem napędowym każdego przedsięwzięcia. 

EKSPORT / IMPORT

Pomagamy naszym klientom zredukować koszty i zwiększyć efektywność prowadzonych przedsięwzięć. Każde zlecenie poprzedzamy dogłębną analizą i diagnostyką problemu, opracowując cel i plan oraz działania naprawcze o ile zachodzi taka potrzeba. Zlecenia zazwyczaj realizowane są w kilku etapach, zakończonych szerokorozumianym wprowadzeniem.

 

ROZWIĄZANIA BIZNESOWE

Odpowiadając na potrzeby klientów przygotowujemy szytą na miarę ofertę dedykowanych, zamkniętych seminariów, indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta.

SZKOLENIA

Strategiczne partnerstwo biznesowe jest kluczem do osiągnięcia ponadprzeciętnych wyników i rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

Definiujemy i wdrażamy strategie korporacyjne oraz zarządzamy jej etapami realizacji i rozwojem Żyjemy w dobie innowacyjnej, zintegrowanej globalnie gospodarce, w coraz większym stopniu opartej na analizie i wykorzystaniu dużych zbiorów danych (big data). Stoimy u progu czwartej rewolucji przemysłowej, która nieodmiennie wprowadzi wąską specjalizację, jak i w jedno połączy oddzielne dotychczas sfery: fizyczną, cyfrową, biologiczną. W naszym podejściu do doradztwa strategicznego te ww. uwarunkowania stanowią dla nas punkt odniesienia w budowaniu strategii, która pozwoli przedsiębiorstwu nie pozostawać w tyle.

POŚREDNICTWO

STRATEGICZNE

DORADZTWO STRATEGICZNE

Kontakt

od 10:00 do 17:00 :

Zapraszamy do kontaktu

Kreujemy silne Marki

Strategiczne doradztwo biznesowe

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski