608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Biznes coaching to obszar nastawiony na pogłębianie Twoich kompetencji przydatnych w biznesie oraz w osiąganiu celów biznesowych. Jest idealnym sposobem wzmocnienia kompetencji przywódczych i kierowniczych, odkrycie potencjału firmy, ludzi lub działu, którym zarządzasz, a także uporządkowanie projektów lub procesów biznesowych, za które odpowiadasz. Mogą z niego korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i całej organizacje oczekujące zwiększenia efektywności pracowników, procesów firmowych oraz poszukujące rozwiązania pojawiających się problemów. 

Radosław Klonowski

coach biznesu, zmiany i świadomego rozwoju, trener, mentor, mówca i manager biznesu, lider i ekspert Akademii Przywództwa oraz

Harvard MasterClass Business Academy 

COACHING

to proces wspomagający rozwój zawodowy, osiąganie ponadstandardowych wyników i zarządzanie karierą coachee (klienta).

 

Najlepszy czas na zmiany jest teraz! Zacznij żyć według własnych zasad. Daj się zainspirować i realizuj własne cele! Szukasz coacha, trenera, mentora, mówcy? Właśnie jesteś we właściwym miejscu i czasie. 

„W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju”. Gerard O’Donovan.

Coaching biznesowy ułatwia wprowadzanie zmian oraz przystosowanie się do nich. Pomaga w transformacji organizacji oraz osiąganiu kolejnych etapów jej rozwoju. Stanowi wyjątkowo skuteczne narzędzie do zwiększania motywacji oraz poszerzania kompetencji menedżerskich i zarządczych, takich jak np. skuteczna komunikacja, efektywne zarządzanie zespołem czy realizacja planów biznesowych.

 

Sesja coachingowa biznes coaching - od 5.000 pln 

 

Coaching kariery to obszar nastawiony na pomoc w rozwoju Twojej kariery zawodowej. Pozwala na analizę kompetencji zawodowych w kontekście planowanej zmiany pracy lub podjęcia starań o awans stanowiskowy. Pomaga w wytyczaniu własnych celów zawodowych i wypracowaniu metod skutecznego ich osiągania. Ułatwia rozwiązanie problemów pojawiających się w kontekście kariery zawodowej, takich jak np. relacje ze współpracownikami, brak równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym, wypalenie zawodowe, utrata motywacji, radzenie sobie ze stresem czy właściwe zarządzanie energią życiową. Wspiera również długofalowe planowanie kariery zawodowej i określenie kompetencji zawodowych potrzebnych do jej realizacji. Umożliwia wypracowanie równoległej/alternatywnej ścieżki kariery zwiększając w ten sposób Twój potencjał zawodowy w przyszłości.

 

Sesja coachingowa coaching kariery - od 2.500 pln

 

Biznes coaching

Coaching kariery

Life coaching to obszar nastawiony na poprawę Twojego życia. W ramach naszych spotkań będziemy rozmawiać o nurtujących Cię problemach osobistych, jak również szukać najlepszej dla Ciebie drogi do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczyłeś. Będziemy odkrywać Twój potencjał, zmieniać niesłużące Ci postawy i przekonania, a także – jeśli to konieczne – przekraczać ograniczając Cię bariery.

 

Sesja coachingowa life coaching - od 2.500 pln

 

Impact coaching – to rodzaj coachingu, który nie jest serią spotkań, ale ogranicza się jedynie do jednego dłuższego ok. 3 godzinnego spotkania. Impact coaching, to również rozwiązanie w sytuacjach „awaryjnych”, w których chciałbyś przeanalizować daną sytuację, ale nie masz czasu na kilka spotkań. Dobrym przykładem takiej sytuacji może być oferta zawodowa złożona przez przełożonego lub inną firmę, na którą musisz szybko udzielić wiążącej odpowiedzi.

 

Sesja coachingowa impact coaching - od 5.000 pln

 

Coaching biznesowy i indywidualny

Life coaching 

Impact coaching 

Rezyliencja to coaching skoncentrowany na poszukiwaniu odpowiedzi na to jak przetrwać w dzisiejszym dynamicznym i szybko zmieniającym się świecie. Jak nie ugiąć się pod zalewem docierającej do nas masy informacji. Jak odnaleźć się w gąszczu niemal nieskończonych możliwości przy jednoczesnym brak wzorców zachowań i niemożności odwołania do wcześniejszych doświadczeń. 

Rezylencja

Biznes coaching to coaching w którym skupiam się na aspektach związanych z obecnymi oraz przewidywanymi zmianami w zakresie roli menedżera, jak również roli samej pracy w naszym życiu. Wszystko wskazuje bowiem na to, że postępująca cyfryzacja oraz dynamika zmian jakie zachodzą w funkcjonowaniu wielu firm, wymusi równie istotne zmiany w kształtowaniu kariery zawodowej i życiu samych pracowników. Być może za kilka lat, pojęcie pracy etatowej prawie całkowicie zaniknie, a my będziemy zatrudniani przez pracodawców jedynie do konkretnych projektów. Przy czym, aby się dzięki nim utrzymać, będziemy musieli realizować ich kilka jednocześnie i to wcale niekoniecznie dla jednego pracodawcy. Nie będzie istniało coś takiego jak zawód, tylko „portfel” umiejętności, na podstawie którego będziemy dobierani do zespołu projektowego.

Biznes

Individual coaching to coaching, który powstał z chęci pokazania jak nastawienie do życia i świata wpływa na jakoś przeżywanych dni. Z wiary w to, że zmieniając siebie wpływamy również na zmiany w swoim otoczeniu. Zajmujemy się w nim życiem w jego różnych ujęciach. Piszemy o poszukiwaniu sensu życia i szczęścia. O pokonywaniu trudności jakie w nim się pojawią oraz o źródłach siły do działania i o nie zawsze prostych pytaniach z jakimi przychodzi nam się mierzyć.

Individual

Życie - Biznes - Przyszłość 

Napisz do nas lub zadzwoń

Radosław Klonowski specjalizuje się w udzielaniu profesjonalnego wsparcia w zakresie szeroko rozumianego rozwoju i zmiany. Oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych (coaching osobisty i zawodowy) oraz biznesowych (team coaching, szkolenia). Efektywne dla Klienta spotkania i sesje coachingowe, prowadzone są indywidualnie w oparciu o potrzeby Klienta. 

Coaching jest prostą i efektywną metodą rozwoju osobistego, gdzie Klient i Coach tworzą porozumienie, którego celem jest rozwój osobisty, rozwój zawodowy, poprawienie efektywności działania, podniesienie kompetencji Klienta, poszerzenie jego świadomości, przejęcie odpowiedzialności przez Klienta za życie jakie tworzy. Jest to współpraca pomiędzy Coachem, a Klientem indywidualnym lub firmą, organizacją, aby osiągnąć rezultaty jakich pragnie Klient w biznesie jak i życiu osobistym - realizując wyznaczone cele

Szukasz szkolenia, inspiracji, rozwoju?

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski