608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Finanse

Wspieramy Twoje finanse codziennie dostarczając Ci rozwiązań i produktów jakich potrzebujesz na swój własny cel.

Skutecznie pomagamy klientom w ich staraniach o uzyskanie pozytywnych decyzji bazując na naszym doświadczeniu i wiedząc, że miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów..

Nasi specjaliści są wysokiej klasy doradcami, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują do dostarczenia i dopasowania najlepszej oferty dla danego klienta.

Świadczymy usługi pośrednictwa finansowego, jednocześnie dostarczając sprawdzone i perfekcyjne rozwiązania w sektorze szerokorozumianego finansowania.

Podstawą naszego doradztwa jest gruntowna analiza sytuacji finansowej naszego klienta. W osobistej, bezpośredniej rozmowie pytamy w szczególności o aktualne cele i życzenia na podstawie których opracowujemy indywidualne rozwiązania finansowe. Zwykle towarzyszymy naszym klientom przez wiele lat dostosowując indywidualne decyzje finansowe do odpowiedniej sytuacji życiowej. Wynikiem pracy są zawsze indywidualne koncepcje oparte na konkretnych potrzebach. 

Skuteczność

Profesjonalizm

Doświadczenie

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów.

Kontakt

od 10:00 do 17:00 :

Zapraszamy do kontaktu

Współpracujemy z wieloma instytucjami

Nasi eksperci to wysokiej klasy specjaliści, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują do dostarczania najlepszych ofert dla naszych Klientów

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski