Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski

Polityka prywatności | RODO

Przeniesienie i rozbudowa strony na WebwaveCMS wraz z opieką: desigmo.com.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Nasi eksperci to wysokiej klasy specjaliści, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują do dostarczania najlepszych ofert dla naszych Klientów

Współpracujemy z wieloma instytucjami

Zapraszamy do kontaktu

od 10:00 do 17:00 :

Kontakt

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów.

Doświadczenie

Profesjonalizm

Skuteczność

Podstawą naszego doradztwa jest gruntowna analiza sytuacji finansowej naszego klienta. W osobistej, bezpośredniej rozmowie pytamy w szczególności o aktualne cele i życzenia na podstawie których opracowujemy indywidualne rozwiązania finansowe. Zwykle towarzyszymy naszym klientom przez wiele lat dostosowując indywidualne decyzje finansowe do odpowiedniej sytuacji życiowej. Wynikiem pracy są zawsze indywidualne koncepcje oparte na konkretnych potrzebach. 

Świadczymy usługi pośrednictwa finansowego, jednocześnie dostarczając sprawdzone i perfekcyjne rozwiązania w sektorze szerokorozumianego finansowania.

Nasi specjaliści są wysokiej klasy doradcami, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują do dostarczenia i dopasowania najlepszej oferty dla danego klienta.

Skutecznie pomagamy klientom w ich staraniach o uzyskanie pozytywnych decyzji bazując na naszym doświadczeniu i wiedząc, że miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów..

Finanse

Wspieramy Twoje finanse codziennie dostarczając Ci rozwiązań i produktów jakich potrzebujesz na swój własny cel.

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

od 2001 dla Was

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

608 500 100