608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Naszym cele jest ułatwienia kreatywnym osobom, które mają pasje, determinację, wizję, ale także plany i cele zdobycia kapitału i rozpoczęcia zaplanowanego przedsięwzięcia. Jako inwestorzy dbamy o aktywny rozwój przedsięwzięć naszych partnerów. Jesteśmy otwarci dla osób, firm i instytucji zainteresowanych rozwojem swojego przedsięwzięcia czy też pomysłu, według najwyższych standardów etycznych i profesjonalnych dostępnych na rynku. 

Nasze fundusze private equity, venture capital nie tylko finansują wzrost ale intensywnie wspierają innowacyjność przedsięwzięć

 

Private Equity

Szczęśliwi partnerzy rozmawiają o pieniądzach.

Z myślą o biznesie nieustannie inwestujemy w jego rozwój.

Masz pomysł, przedstaw nam swoją wizję i porozmawiamy o jej realizacji. 

Nieustannie szukamy nowych ścieżek rozwoju i rozwijamy innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów, budując wartościowe i przyszłościowe marki z celem ich globalnej eskpansji.

MARKI NA RYNKU

Jesteśmy dla ludzi, którzy chcą wykorzystać swoją życiową szansę bez względu na okoliczności oraz zmiany, jakie spotkają ich w bliskiej, jak i dalekiej przyszłości. Pokazujemy drogę, inspirujemy, zarządzamy i inwestujemy aby nasi klienci mogli cieszyć się z osiągniętych efektów własnych decyzji.

Inwestujemy w

STARTUPY

Kupno jakiejkolwiek rzeczy wymaga uprzedniego przeprowadzenie jej szczegółowego audytu, a kolejno stworzenie planów i celów odzwierciedlonych na osi czasu. Wymaga też niejednokrotnie dodatkowego inwestora, który z zimną kalkulacją, ważąc nasz projekt będzie otwarty na jego współprowadzenie.

KUPNO RZECZY

Tak często pozwalamy przejść obok dużym pieniądzom, których odzyskanie uzależnione jest od wygranej w sądzie, na który nas nie stać wiedząc jak wiele kosztuje nie tylko obsługa prawna, ale także wytoczenie powództwa w Sądzie. Wystarczy zgłosić się do nas, zlecić nam przeanalizowanie sprawy i uzgodnić z nami udział w zyskach po zainwestowaniu w nią.

SPRAWY SĄDOWE

Każdy kreatywny wizjoner zadaje sobie pytanie ile czasu potrzeba, aby stać się milionerem. My mówimy czas do diament, a dostarczony przez nas pakiet wiedzy połączony z odpowiednio zainwestowanym przez nas cash flow jest przepustką do sukcesu, którego każdy projekt bezwzględnie potrzebuje.

STARTUP

Pomogamy przy inwestycjach

Napisz do nas lub zadzwoń

W inwestowaniu poza pytaniami, dyskusjami, analizami, nie ma nic ważniejszego jak bezpośrednia rozmowa. Umów się z nami w preferowanym przez Ciebie terminie. Ta prosta i niezobowiązująca decyzja może być najtrafniejsza w planowanym przez Ciebie biznesie.

Odpowiedzialne inwestowanie winno każdorazowo odnosić się do zasad i standardów ESG, które są szeroko wdrażane w nasze private equity, którym hołdujemy w naszych relacjach.

Masz pytania?

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski