Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski

Polityka prywatności | RODO

Przeniesienie i rozbudowa strony na WebwaveCMS wraz z opieką: desigmo.com.pl

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Masz pytania?

Odpowiedzialne inwestowanie winno każdorazowo odnosić się do zasad i standardów ESG, które są szeroko wdrażane w nasze private equity, którym hołdujemy w naszych relacjach.

W inwestowaniu poza pytaniami, dyskusjami, analizami, nie ma nic ważniejszego jak bezpośrednia rozmowa. Umów się z nami w preferowanym przez Ciebie terminie. Ta prosta i niezobowiązująca decyzja może być najtrafniejsza w planowanym przez Ciebie biznesie.

Napisz do nas lub zadzwoń

Pomogamy przy inwestycjach

STARTUP

Każdy kreatywny wizjoner zadaje sobie pytanie ile czasu potrzeba, aby stać się milionerem. My mówimy czas do diament, a dostarczony przez nas pakiet wiedzy połączony z odpowiednio zainwestowanym przez nas cash flow jest przepustką do sukcesu, którego każdy projekt bezwzględnie potrzebuje.

SPRAWY SĄDOWE

Tak często pozwalamy przejść obok dużym pieniądzom, których odzyskanie uzależnione jest od wygranej w sądzie, na który nas nie stać wiedząc jak wiele kosztuje nie tylko obsługa prawna, ale także wytoczenie powództwa w Sądzie. Wystarczy zgłosić się do nas, zlecić nam przeanalizowanie sprawy i uzgodnić z nami udział w zyskach po zainwestowaniu w nią.

KUPNO RZECZY

Kupno jakiejkolwiek rzeczy wymaga uprzedniego przeprowadzenie jej szczegółowego audytu, a kolejno stworzenie planów i celów odzwierciedlonych na osi czasu. Wymaga też niejednokrotnie dodatkowego inwestora, który z zimną kalkulacją, ważąc nasz projekt będzie otwarty na jego współprowadzenie.

STARTUPY

Inwestujemy w

Jesteśmy dla ludzi, którzy chcą wykorzystać swoją życiową szansę bez względu na okoliczności oraz zmiany, jakie spotkają ich w bliskiej, jak i dalekiej przyszłości. Pokazujemy drogę, inspirujemy, zarządzamy i inwestujemy aby nasi klienci mogli cieszyć się z osiągniętych efektów własnych decyzji.

MARKI NA RYNKU

Nieustannie szukamy nowych ścieżek rozwoju i rozwijamy innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów, budując wartościowe i przyszłościowe marki z celem ich globalnej eskpansji.

 

Private Equity

Szczęśliwi partnerzy rozmawiają o pieniądzach.

Z myślą o biznesie nieustannie inwestujemy w jego rozwój.

Masz pomysł, przedstaw nam swoją wizję i porozmawiamy o jej realizacji. 

Nasze fundusze private equity, venture capital nie tylko finansują wzrost ale intensywnie wspierają innowacyjność przedsięwzięć

Naszym cele jest ułatwienia kreatywnym osobom, które mają pasje, determinację, wizję, ale także plany i cele zdobycia kapitału i rozpoczęcia zaplanowanego przedsięwzięcia. Jako inwestorzy dbamy o aktywny rozwój przedsięwzięć naszych partnerów. Jesteśmy otwarci dla osób, firm i instytucji zainteresowanych rozwojem swojego przedsięwzięcia czy też pomysłu, według najwyższych standardów etycznych i profesjonalnych dostępnych na rynku. 

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

od 2001 dla Was

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

608 500 100