608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Powrót do strony głównej

NAS

Radosław Klonowski

 

TWÓRKA MARKI KANCELARIA KLONOWSKI, ZAŁOŻYCIEL ORAZ WSPÓLNIK ZARZĄDZAJĄCY KANCELARII PRAWNEJ ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH KLONOWSKI & MAREK SP.K., EKSPERT ORAZ LIDER ZESPOŁU PRAWNEGO, PEŁNOMOCNIK KORPORACYJNY, DORADCA BIZNESOWY I COACH BIZNESU, MEDIATOR, NEGOCJATOR ZAWODOWY, PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ KLONOWSKI INVESTMENTS S.A.

Kim Jesteśmy?

Kancelaria Klonowski to marka handlowa stworzona na przełomie 2001 i 2002 roku, przez Radosława Klonowskiego, obecnie należąca do Klonowski Investments S.A. oraz stanowiąca fundament Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k., Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy Sp. z o.o. oraz całej Grupy Klonowski i jej partnerów handlowych. Grupa Klonowski to zespół specjalistów gwarantujący pełny profesjonalizm świadczonych usług prawnych, doradczych, biznesowych i consultingowych poparty wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych, jak również doradztwie strategicznym, biznesowym, finansowym, zarządzaniu przedsiębiorstwem, ale także szkoleniem, coachingiem, prowadzeniem audytów oraz finansowaniem przedsięwzięć. Działamy na terenie całej Polski i Europy oraz regionu Morza Bałtyckiego. Dzięki wyspecjalizowanym podmiotom Grupy Klonowski, w których skład wchodzi szereg profesjonalistów tworzących zaplecze prawne gwarantujemy najwyższy poziom obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą i życiem prywatnym. Nasz zespół cechuje się ponadprzeciętną kreatywnością i nieszablonowym działaniem młodszych członków zespołu, co w konsekwencji zapewnia wyjątkową skuteczność oraz efektywność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Na przełomie 20 lat funkcjonowania marki Kancelaria Klonowski prowadzenie swoich spraw powierzyły nam instytucje, którym ufają tysiące Polaków na całym świecie. Nasi Klienci wywodzą się z różnych sektorów gospodarki, w tym m.in. z sektora: sportowego, budowlanego, bankowego, farmaceutycznego, transportowego (kolejowego, lądowego oraz morskiego), ubezpieczeniowego, consultingowego, energetycznego, górniczego, paliwowego, informatycznego, FMCG, obrotu nieruchomościami, mediów i reklamy, budownictwa i wielu innych. W nasze doświadczenie wpisane są sukcesy Klientów, z którymi budujemy długotrwałe, partnerskie relacje.

 

Kancelaria prawna Klonowski i spółki prawne Grupy Klonowski świadczą wszechstronne usługi prawne, zarówno w zakresie spraw prowadzonych przed sądami i innymi organami orzekającymi, jak i bieżącej, profesjonalnej obsługi prawnej.

 

Podejmując nową sprawę Kancelaria Klonowski angażuję w nią wszystkie kompetencję kancelarii. Zaplecze prawne składa się z profesjonalistów, którzy rozumieją każdą potrzebę Klienta.

 

Klient jest dla nas nadrzędną wartością. Świadczone przez nas doradztwo wychodzi poza utarte schematy, co umożliwia skuteczne, kreatywne oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

Nasze marki

Kontakt

od 10:00 do 17:00 :

Zapraszamy do kontaktu

Poznaj nasz pełny zespół

NASZ ZESPÓŁ

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski