608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Powrót do strony głównej

Powrót do artykułów

24 maja 2020

Powitanie na blogu Kancelarii Klonowski

Drogi Czytelniku, witaj na naszym blogu prawnym!

 

Naukowcy wskazują, że pierwsze dziesięć słów, gestów, sekund jest najważniejsze w relacjach między ludzkich by się poznać, zrobić dobre wrażenie i zainteresować rozmówcę naszą osobą. Niestety doświadczenie wskazuje nam, że wygląd odgrywa kluczową rolę w relacjach międzyosobowych. Dlatego też na tym etapie nie ma znaczenia czy zaimponuję Ci swoją wiedzę, retoryką, interdyscyplinarnością czy doświadczeniem w obsłudze prawnej firm, prowadzeniu i zarządzaniu procesami sądowymi czy doradztwem biznesowym. Dlatego też pierwszy wpis nie będzie merytoryczny i ani trochę związany z jakimkolwiek skomplikowanym zagadnieniem prawnym, biznesowym czy też consultingowym. Chcę Cię przede wszystkim powitać i zachęcić do częstych odwiedzin naszego bloga. Jestem przekonany, że dzięki jego lekturze zrozumiesz niezrozumiałe, a naszpikowane językiem prawniczym i do tej pory skomplikowane zagadnienia prawne wyjaśnię Ci w jasny, czytelny, przejrzysty i zrozumiały sposób.  

 

Mam mnóstwo pomysłów na kolejne wpisy, a blog w całości będzie poświecony zagadnieniom związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej, zarządzaniem przedsiębiorstwem, doradztwem biznesowym, consultingowym, a jego wiodącą tematyką będą zagadnienia prawne stojące u wrót nie tylko każdej firmy ale również każdego mieszkania. 

 

W przyszłości mam zamiar zamieszczać na naszym blogu informacje ze świata prawa, które uznam w kancelarii za ciekawe i przydatne dla przedsiębiorców, jak również każdego czytelnika. Mam nadzieję, że skorzystają z nich również osoby, które co prawda przedsiębiorcami nie są, ale planują pomyśleć o własnym biznesie w przyszłości. Zachęcam wszystkich, którzy się nad tym zastanawiają, aby spróbować. Prowadzenie własnej firmy jest wielkim wyzwaniem, ale i może przynieść mnóstwo satysfakcji. Dołożę starań, aby przekazywaną wiedzę połączyć z doświadczeniem płynącym z praktyki naszej kancelarii prawnej. Zachęcam wszystkich do czytania i komentowania.

 

Radosław Klonowski

założycie Kancelarii Klonowski,

wspólnik zarządzający Kancelarii Prawnej Klonowski & Marek sp.k.,

wspólnik Międzynarodowej Kancelarii Klonowski i Wspólnicy sp. z o.o. w Warszawie,

specjalista działu prawnego, pełnomocnik wiodący, zarządca korporacyjny, doradca biznesowy,

przewodniczący rady nadzorczej Klonowski Investments S.A.

 

Kancelaria prawna Klonowski

tel. +48 22 300 89 89

kom. +48 794 470 000

kom. +48 882 200 100

SMS24: +48 608 500 100

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski