608 500 100

Infolinia:

telefon:

telefon:

SMS24:

od 2001 dla Was

bo każdy ma prawo do najlepszej obrony swych praw

Powrót do strony głównej

NASZ ZESPÓŁ

Nie ma spraw z góry przegranych, jednak każda wymaga pierwszego kroku - i ten krok zapewnia Grupa Klonowski Investments S.A. oraz jej partnerzy. Każda wygrana zaczyna się od pierwszej rozmowy, dlatego też poznaj Kancelarię prawną Klonowski oraz markę Kancelaria Klonowski, całą grupę, a następnie porozmawiajmy o Twojej sprawie.

Tworzymy zespół ekspertów indywidualnie dostosowany do sprawy, zapewniając najwyższej klasy doradztwo, consulting i obsługę prawną.

Grupa Klonowski Investments S.A. jest liderem rynku doradztwa, consultingu i obsługi prawnej w swoim segmencie. Kancelaria prawna Klonowski należy do Grupy Klonowski Investments S.A., której założycielem jest Radosław Klonowski, przewodniczący rady nadzorczej Klonowski Investments S.A. Fundamentem Kancelarii prawnej Klonowski była istniejąca wcześniej marka "Kancelaria Klonowski" należąca do Radosława Klonowskiego, która powstała w 2002 roku. Kancelaria prawna Klonowski dąży do zapewnienia klientom spójnej, najwyższej jakości doradztwa, consultingu i obsługi prawnej z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych metod działania. Kancelaria prawna Klonowski wraz z innymi podmiotami wchodzi w skład Grupy. Wszystkie sprawy pod względem prawnym prowadzi Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k., która prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi postępowań sądowo-egzekucyjnych, prawa procesowego, korporacyjnego oraz międzynarodowego, działając wyłącznie na potrzeby na potrzeby prowadzonych spraw i procesów Grupy Klonowski Investments S.A. oraz jej partnerów.

Codziennie w całej Polsce oferujemy doradztwo prawne i biznesowe indywidualnie dobrane do danej sprawy i danego problemu prawnego. Jednocześnie podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy przestrzegając jednego z naszych generalnych pryncypiów jakim jest to, że: "Cokolwiek robimy, robimy to na najwyższym poziomie i tak, jak sami chcielibyśmy mieć to zrobione" 

adwokat Agnieszka Drzewiecka

adwokat Agnieszka Kawa

radca prawny Agnieszka Żelazna

adwokat Aleksander Nożewski

radca prawny Aleksandra Bór-Apostolu

adwokat Arkadiusz Pietrzak

adwokat Dawid Bielecki

adwokat dr Iga Kalinowska-Maksim

adwokat Jakub Hildebrand

radca prawny Jarosława Nogalski

adwokat Karolina Dubiel

adwokat Katarzyna Komar

adwokat Marcin Tollik

adwokat Maria Jasińska

adwokat Monika Jasińska

adwokat Weronika Wróbel

radca prawny Zbigniew Kempczyński 

 

Departament Procesualny / of counsel

Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. 

Poznaj Kancelarie Prawną Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k., jej zespół oraz zaplecze prawne

Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. tworzy jeden z najsilniejszych zespołów prawnych w kraju. Jej doświadczenie, kwalifikacje oraz wiedza gwarantują sukces w realizacji celu.

Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi postępowań sądowo-egzekucyjnych, prawa procesowego, korporacyjnego oraz międzynarodowego, działając wyłącznie na potrzeby prowadzonych spraw i procesów Grupy Klonowski oraz jej partnerów. Fundamentem Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. była również istniejąca wcześniej marka "Kancelaria Klonowski" należąca do Radosława Klonowskiego, która powstała na przełomie 2001 i 2002 roku. Kancelaria dąży do zapewnienia klientom spójnej, najwyższej jakości obsługi prawnej z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych metod działania. Kancelaria obsługuje sprawy toczące się na terenie całego kraju, Europy oraz regionie Morza Bałtyckiego. Zrozumienie wizji, planów, celów i rzeczywistości biznesowej pozwala nam być skutecznym, profesjonalnym i prestiżowym partnerem dla naszych klientów w zakresie ich wszechstronnej i interdyscyplinarnej obsługi prawnej.

Obsługę prawną zapewnia

Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych

Polityka prywatności | RODO

Copyright © 2020 - Kancelaria Klonowski